مسیر سایت

درباره ما

  شرکت نرم افزاری آفاق (اندیشه فن­آوری اطلاعات قرن) در سال 1381 و با همت جمعی از جوانان متخصص و نخبه­ ی نرم افزاری با هدف برداشتن گام هایی بلند در پیشبرد صنعت نرم­ افزار کشور عزیز ایران در شهر مقدس قم تاسیس شد. مؤسسان جوان شرکت، از ابتدای تاسیس با توکل بر پروردگار متعال از هیچ تلاشی برای پیشبرد شرکت فروگذار نکرده اند. حاصل این تلاش و لطف الهی هم اکنون شرکتی است که با داشتن رتبه­ ی سه از شورای عالی انفورماتیک به مامنی برای مشتریان و مکانی برای آموزش، تجربه و پیشرفت متخصصان نرم افزار تبدیل شده است.

  سیاست تخصصی بودن، باعث شده تا شرکت از مجموع موضوعات حوزه فناوری اطلاعات، صرفاً در موضوع تولید و ارائه نرم­ افزار فعالیت نموده و تجربیات خود را در این موضوع متمرکز نماید. در موضوع نرم­ افزار نیز با توجه به گسترش روزافزون شاخه­ های مربوط به این موضوع، شرکت به صورت تخصصی در شاخه­ های بانکداری الکترونیک (e-Banking)، سازمان الکترونیک (e-Organization) و نشر الکترونیک (e-Publishing) وارد شده و تلاش خود را در رسیدن به محصولاتی قدرتمند در این زمینه­ ها نموده است. هم اکنون پرونده­ ی کاری شرکت حاکی از اجرای انواع پروژه­ های نرم­ افزاری قابل توجه و مفید و تولید محصولات مختلف متناسب با نیاز بازار در هر کدام از این حوزه­ ها می­ باشد.

  از نظر تکنولوژی نیز مدیران شرکت به منظور انباشت تجربیات و بهره­ برداری از ابزارهای تولید شده در پروژه­ های مختلف و همچنین یکپارچگی محصولات تولیدی، از چارچوب Net Framework. در قسمت­ های مختلف بهره جسته و به جز موارد خاص مانند موبایل در بقیه محصولات از زبان #C و بانک SQLServer استفاده نموده است. در حوزه مهندسی نرم­ افزار نیز تیم فنی شرکت بنا به نیاز، از تجربیات موفق موجود در روش RUP و بعضاً روش Agile بهره جسته و آنها را به عنوان روش غالب شرکت در تولید، نهادینه نموده است.

 

 

درباره ما

 

فلش   چشم انداز

  با توجه به تنوع حوزه های کاری، شرکت چشم اندازهای متفاوتی برای هر زمینه ی کاری فراهم کرده است که به شرح ذیل می باشد:

  tik  چشم انداز شرکت در حوزه نشر الکترونیک: همکاری و همراهی با موسسات پژوهشی اسلامی در تولید نرم افزارهای مورد نیاز

  tik  چشم انداز شرکت در حوزه اتوماسیون اداری (سازمان های نظام مهندسی ساختمان): پوشش نیازهای نرم افزاری تمامی سازمان های نظام مهندسی ساختمان کشور و پیشبرد طرح سازمان الکترونیکی نظام مهندسی ساختمان در کشور

  tik  چشم انداز شرکت در حوزه بانکداری: تبدیل شدن به یکی از برترین شرکت های نرم افزاری ایران در حوزه ی بانکداری الکترونیک

 

فلش   ماموریت

  ماموریت اصلی شرکت، تولید محصولات مهندسی با استفاده از آخرین تکنولوژی­ های روز برای مشتری، عرضه مناسب محصول به مشتری، پشتیبانی آرامش بخش مشتری، تلاش برای تامین نیازهای آتی مشتری، تأمل در ارتقای سطح مشتری و امانت داری از اطلاعات مشتری در کنار ایجاد فضایی مهندسی، امن، متعادل و بروز برای کارکنان می­باشد.

 

فلش   ارزش ها

  ارزشهای حاکم بر شرکت عبارتند از تولید محصولات با کیفیت، مشتری مداری، تخصص و تعهد، پیگیری و دلسوزی، امانت­ داری، جوان­ گرایی، تلاش و کوشش بی وقفه، احترام متقابل، شایسته سالاری، تدبیر و عقلانیت، که از رهگذر رعایت این ارزش ها شرکت موفق به جذب مشتریان شاخصی در حوزه های مختلف شده است.

 

فلش    مجوزها

  شرکت در طول مدت فعالیت موفق به اخذ مجوزها یا شرکت در مجامع صنفی مربوطه شده است که اهم آن در پی می­ آید:

  •     bullet  کسب رتبه­ سه از شورای عالی انفورماتیک
  •     bullet  کسب عنوان دانش بنیان از معاونت علمی و راهبردی ریاست جمهوری
  •     bullet  کسب عنوان فناور برتر استان قم
  •     bullet  کسب عنوان سرآمد دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات از بنیاد نخبگان
  •     bullet  عضو سازمان نظام صنفی رایانه ­ای
  •     bullet  دبیری اولین هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه­ ای استان قم