مسیر سایت

مقاله ها

راه اندازی مرکز نظارت و کنترل از راه دور پست بانک (1392/03/08)

 همزمان با مراسم تودیع و معارفه مدیرپیشین و سرپرست جدید پست بانک استان هرمزگان که با حضور عضو هیات مدیره، رییس اداره کل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، تنی چند از مدیران استانی و همچنین روسای دوایر و شعب پست بانک استان برگزار شد، مرکز نظارت و کنترل از راه دور این استان افتتاح شد.

  در این مراسم علی نعمتی ضمن قدردانی از عملکرد احمد فرهمند مدیر پیشین استان هرمزگان و همچنین اشاره به استعدادها و پتانسیل های موجود گفت: باید از ظرفیت ها و قابلیت ها استفاده ببریم تا بتوانیم روند رو به رشد بانک را استمرار بخشیم. 

   در ابتدای این مراسم احمد فرهمند مدیرپیشین پست بانک استان ضمن قدردانی از کارکنان و ارایه گزارش عملکرد دوران تصدی مسئولیت خود گفت: ارتباط تنگاتنگ و مستمر با دستگاه های اجرائی مرتبط برای پیشبرد اهداف پست بانک بسیار موثر است و بایستی تعاملات و همکاری ها روز به روز گسترش یابد. 

  اسد گرامی رییس اداره کل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات نیز در این مراسم اظهار داشت: بازرسان چشمان تیز بین مدیران هستند و هدف از راه اندازی مرکز نظارت و کنترل از راه دور در استان ها، کنترل لحظه ای حساب های دفاتر و شعب و همچنین جلوگیری از احتمال هرگونه سوء استفاده و تخلف است. 

  همچنین در ادامه رمضان جعفری پس از معرفی به سمت سرپرست جدید پست بانک استان به بیان دیدگاه ها و برنامه های خود جهت استمرار روند پیشرفت این بانک در سطح استان پرداخت. 

  در پایان با اهداء لوح های جداگانه ای توسط کمیسیون هماهنگی بانک ها، اداره کل پست و همچنین کارکنان مدیریت شعب پست بانک استان از زحمات و تلاش های احمد فرهمند قدردانی شد.

 

 

 

قوانین و مقررات | پیمان رازداری | نقشه سايت | تماس با ما
کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به شرکت نرم افزاری آفاق (اندیشه فناوری اطلاعات قرن) می باشد.