مسیر سایت

مقاله ها

مصاحبه رئیس سازمان نظام مهندسی استان سمنان با خبرگزاری فارس (92/08/29)

semnan-nikhush

 

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان گفت: با تدابیر اندیشیده شده و استفاده از نرم افزار ارجاع کار افق، ارتباط مالی ناظر و کارفرما در ساختمان‏‌ها در این استان به طور کل قطع می‏‌شود. 

 

 

    به گزارش واحد خبری شرکت نرم افزاری آفاق، به نقل از خبرگزاری فارس؛ کیانوش نیک‏‌هوش در گفت‌‏وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در استان سمنان اظهار داشت: ارتباط مالی بین ناظر و کارفرما در ساختمان‏‌ها که همان مالک واحدهای مسکونی محسوب می‏‌شود، باید به طور کلی قطع شود. وی تصریح کرد: این یکی از وظایف اصلی سازمان نظام مهندسی استان سمنان بوده که در یک ماه گذشته به خوبی به آن پرداخته شده است. رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان بیان داشت: سامانه جامع نظام مهندسی و ارجاع کار افق در استان سمنان به طور متمرکز راه‌‏اندازی شده است تا به این هدف تحقق بخشد. نیک‏‌هوش اضافه کرد: با اجرای این طرح، ناظران به درستی خدمات خود را ارائه می‏‏‏‌کنند و دغدغه این را ندارند که اگر کار خوبی انجام می‏‌دهد، دیگر در ساختمان‏‌های احداثی به آنها کار سپرده نمی‏‌شود. وی افزود: این امر سبب خواهد شد که شاهد جهش خوبی در کیفیت ساخت و سازها در استان سمنان باشیم.

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان افزود: در راستای اجرای این طرح، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان، ناظران را بر اساس نرم‏‌افزار ارجاع کار افق و با تشخیص سامانه برای نظارت بر ساختمان‏‌ها مشخص می‏‌کند. نیک‏‌هوش اظهار داشت: تمام نقشه‏‌های ساختمان‏‌ها پس از بررسی در بخش کنترل نقشه، به ناظری که سازمان آن را مشخص می‏‌کند، سپرده می‏‌شود و این سازمان موظف است بر اساس روند پیشرفت کار حق‏‌الزحمه ناظر را نیز پرداخت کند.

 لینک خبر در خبرگزاری فارس

 

قوانین و مقررات | پیمان رازداری | نقشه سايت | تماس با ما
کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به شرکت نرم افزاری آفاق (اندیشه فناوری اطلاعات قرن) می باشد.