مسیر سایت

مقاله ها

حضور شرکت نرم افزاری آفاق در پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل (93/12/03)

همزمان با آغاز به کار پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل با شعار «تبلور تجاری‌سازی فناوری»، غرفه استان قم با حضور 20 شرکت دانش بنیان و فناوارنه در پنجمین جشنواره علم تا عمل کار خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم از ستاد خبری پنجمین جشنواره نمایشگاه ملی علم تا عمل، غرفه استان قم در این جشنواره با حضور 20 شرکت برتر که در زمینه های علمی و فناوری، حوزه های طب اسلامی، فناوری های هوشمند، مکانیزه در حوزه آب، بهینه سازی انرژی و غیره فعالیت می کنند در این دوره از جشنواره شرکت کرده است.

گفتنی است؛ پنج شرکت برتر استان قم نیز به عنوان برگزیده استانی در بخش رقابتی این جشنواره شرکت خواهند کرد که این شرکت ها شامل شرکت پیشگامان تحول انرژی ایرانیان، گوارآب سازان دشت سبز، زیست فناور سبز، آفاق و نور روشنا نور نوین آفاق می باشند.

این غرفه که از صبح امروز کار خود را در مصلی آغاز کرده است با استقبال قابل توجه مسئولان کشوری، اساتید دانشگاه، پژوهشگران و علاقمنددان به حوزه فناوری نوین همراه بوده است.

شایان ذکر است؛ دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور و همچنین دکتر طیبی رییس جهاددانشگاهی کشور، مدیر کل آموزش و پژوهش استانداری قم، محمدابراهیم فقیه زاده رییس جهاد دانشگاهی واحد استان قم، معاون استاندار البرز و رییس جهاددانشگاهی استان قزوین از جمله مسئولان بازدید کننده از غرفه استان قم در نیمروز اول پنجمین جشنواره علم تا عمل می باشند.

خبرگزاری ایسنا منطقه قم

برای مشاهده تصاویر در سایز اصلی، بر روی تصویر کلیک کنید.

قوانین و مقررات | پیمان رازداری | نقشه سايت | تماس با ما
کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به شرکت نرم افزاری آفاق (اندیشه فناوری اطلاعات قرن) می باشد.