مسیر سایت

مقاله ها

حضور شرکت نرم افزاری آفاق در نهمین نمایشگاه بانکداری اسلامی (10 و 11 شهریور 94)

شرکت نرم افزاری آفاق با شرکت در نهمین نمایشگاه بانکداری اسلامی، در کنار ارائه راهکارهای نرم‌افزاری بانکداری الکترونیک برای موسسات قرض الحسنه، مالی و اعتباری و تعاونی های اعتبار، به معرفی سیستم متمرکز بانکداری الکترونیک (Core Banking) خود با عنوان تجاری بـَـنـکـور پرداخت.

همایش بانکداری اسلامی به عنوان یکی از معتبرترین و مهمترین رویدادهای صنعت بانکداری، رویدادی است که مهم‌ترین تصمیمات اقتصادی و بانکی ایران برای یک سال آینده اعلام می‌شود و به تبع آن حضور شرکت‌ها در نمایشگاه جانبی فرصتی برای گفت و گو با مدیران عالی رتبه بانکی ایران خواهد بود.
بررسی تجربه بانکداری اسلامی در کشورهای اسلامی همچون مالزی، بحرین، کویت، ترکیه و نیز بررسی تجربه بانکداری اسلامی در کشورهای غیر اسلامی نظیر ایالات متحده آمریکا، فرانسه، بلژیک از محورهای مورد بحث در بیست‌وششمین همایش بانکداری اسلامی بود.
از دیگر مباحث مطرح شده در همایش می توان به شیوه‌های تجهیز منابع، روش‌های تامین مالی، به‌کارگیری ابزارها و ارائه خدمات و محصولات نوآورانه در نظام بانکی ایران و شیوه‌های تعامل شبکه بانکی کشور با بانک‌های بین‌المللی اسلامی و غیراسلامی نیز  اشاره کرد.

همایش و نمایشگاه بانکداری اسلامی در روزهای دهم و یازدهم شهریور ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد و بیش از 30 شرکت داخلی و نمایندگی خارجی از بخش‌های مختلف، در این نمایشگاه حضور یافتند.

قوانین و مقررات | پیمان رازداری | نقشه سايت | تماس با ما
کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به شرکت نرم افزاری آفاق (اندیشه فناوری اطلاعات قرن) می باشد.