به گزارش واحد خبری آفاق، به نقل از خبرگزاری برنا، این همایش به همت بنیاد نخبگان استان قم و با مشارکت استانداری قم، سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و موسسه اعتباری کوثر و 17 دستگاه و دانشگاه و مراکز پژوهشی، در سالن همایش های شهرداری قم برگزار شد.

در این همایش، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد محمد رضایی رئیس بنیاد نخبگان استان قم، دکتر سید حسین علوی رئیس پارک علم و فناوری استان قم؛ حجت الاسلام و المسلمین دانشی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم؛ حسن عابدی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم؛ دکتر سید رضا طباطبایی قمی سرآمد جهاد دانشگاهی؛ حجت الاسلام دکتر دیرباز رئیس دانشگاه قم و مهندس محمدرضا نادری زاد سرآمد دانش بنیان و مدیرعامل شرکت نرم افزاری آفاق سخنرانی نمودند.

مدیرعامل شرکت نرم افزاری آفاق، در این مراسم گفت: ما از سال 81 فعالیت خود را شروع کرده و بدون هیچ حمایتی از دولت، کارهای خود را توسعه داده ایم و توانسته ایم به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان قم در زمینه تولید نرم افزار، محصولاتمان را در اغلب استان های کشور به فروش برسانیم.

وی با اشاره به فعالیت پارک علم و فناوری استان قم افزود: متاسفانه این پارک در شان شهر قم نیست و باید فعالیت خود را گسترش دهد. و از مسئولین استان خواست که فضاهای بلا استفاده موجود در مجتمع مروارید را به پارک اختصاص دهند.

لازم به ذکر است که ریاست محترم مجلس شورای اسلامی در ابتدای سخنرانی خود، به استاندار محترم قم فرمودند که تقاضای مطرح شده توسط مهندس نادری زاد انجام شده و ساختمان های مورد نظر به پارک واگذار گردد.

 

با ماهمراه باشید...

کانال تلگرام شرکت نرم افزاری آفاق <